Експлуатаційні характеристики та економічність

Дні, коли доводилося обирати між продуктивністю й економічністю, давно позаду. Тепер Ви можете насолоджуватися їх поєднанням разом із S-MAX, який пропонує досконалий дизайн, якісну збірку та інноваційні технології, як, наприклад, система Auto Start-Stop.

ford-transit_connect-eu-bh21054-16x9-2880x1621-Get-The-Most-Out-Of-Your-Petrol-Engine-Ford.jpg.renditions.original.png

EcoBoost: жодних компромісів між потужністю й ефективністю

Щоб вивести продуктивність та економічність на новий рівень, у двох версіях бензинового двигуна EcoBoost використана комбінація безпосереднього вприскування пального та турбонагнітача. І новий 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost продовжує революційну лінійку: приємно менший від 1,6-літрового, двигун демонструє чудові показники економічності та викидів із потужністю 160 к. с. А ще потужніший 2,0-літровий EcoBoost видає 240 к. с.

31e3334afe99d90359398e6f41e927bf7b267ce9.jpeg

Лінійка дизельних двигунів

Віддаєте перевагу дизельним двигунам? Новий удосконалений 2,0-літровий TDCi пропонується у чотирьох версіях: на 120 к. с., 150 к. с., 180 к. с. і на 210 к. с. із подвійним турбонагнітачем. При створенні кожного двигуна використовувалися найпередовіші технології для покращення показників потужності, крутного моменту, економічності та зменшення викидів. У результаті маємо вдосконалений дизайн і скорочення викидів CO 2 та споживання пального

ford-smax-eu-3_SMX_37471_R_40555_125-16x9-2160x1215-ol-silver-smax-in-motion.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Ви владні обирати

Серед комплектацій S-MAX можна обрати три варіанти трансмісії: 6-ступінчаста з механічною коробкою передач, із високим крутним моментом і плавною та точною зміною передач; 6-ступінчаста з автоматичною коробкою передач, із високим крутним моментом і точно налаштованим перемиканням, що продукує максимальну потужність та економічність; 6-ступінчаста з автоматичною коробкою передач Ford PowerShift та з повним приводом.

ford-smax-eu-Ford-S-MAX_01-16x9-2160x1215-ol-gear-stick.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Автоматична коробка передач Ford PowerShift: Швидкість та економічність

Ця передова 6-ти ступінчаста коробка передач, яка поєднує зручність автоматичної коробки передач із контролем людини у випадку ручної коробки передач, попередньо обирає потрібну для Вас передачу, тому Ви не витрачаєте сили на перемикання. Блискавично швидка трансмісія PowerShift: перемикання відбувається без ривків, що забезпечує плавний хід, заощадження пального і зниження рівня викидів CO2, порівняно зі звичайною автоматичною коробкою передач.

5.jpg

Удосконалена підвіска – точне керування, плавний рух

Завдяки комбінації удосконаленої багатоважільної задньої підвіски та передньої підвіски МакФерсона, колеса реагують ще злагодженіше, що сприятливо впливає на точність керування і якість руху.

ford-smax-eu-3_SMX_38789_R_40556-16x9-2160x1215-ol-silver-smax-driving-on-the-road.jpg.renditions.extra-large.jpeg

Заощаджуйте пальне завдяки системі Auto Start-Stop

При зупинці на світлофорі або у пробках, ця технологія може автоматично вимкнути двигун (однак буде продовжуватися живлення енергією таких важливих систем, як вентиляція, радіо та інформаційно-розважальна система Ford SYNC). Коли Ви готові рухатись далі, натисніть на педаль зчеплення та увімкніть першу передачу, як завжди, або натисніть на газ – і двигун запуститься знову. Система автоматичного старту-стопу Auto Start-Stop особливо ефективна на вулицях міста, де вона може скоротити споживання палива до 10% (у міському циклі).

Bookmark & Share